Karavan Hobby Prestige 610 UL

 

Rok výroby 2001 váha 1750 kg

Lednice, sporák, dřez

Toaleta Thetford, umyvadlo

Karavan 4-5 osob

Plynové topení Trumatic s rozfukem

Hliníková střecha s plachtou na objednávku

Cena: 190 000,-Kč

Karavan Hobby Prestige 610 UL

  • Karavan extra prostorný vhodný na pevné stání, na pozemek, do kempu, místo chaty. Je pro 4-5 osob v zajímavém a praktickém uspořádání. Vybavený lednicí v trojkombinaci, dřezem, sporákem, dvojité topení Trumatic s rozfukem teplého vzduchu po celém karavanu, s čerpadlem a nádrží na vodu. Toaleta Thetford, umyvadlo a skříňky se zrcadlem. Nechybí mikrovlná trouba v kuchyni a rádio s repro. V přední části karavanu jsou pevné postele oddělené uličkou a na zádi rozkládací sezení do U. Sítě proti hmyzu v oknech, termorolety a velké Hekki okno. Na podlaze originál koberce, TV stolek a lampa. Karavan je pojizdný, hezky se táhne. Ideální místo chaty která se dá kdykoliv zapřáhnout a přemístit.Karavan je možné po domluvě odvézt na Váš pozemek.
  • Technická data: Rok výroby 2001,váha karavanu je 1750Kg maximální, celková délka karavanu je 8008, šířka 2500 a výška 2530mm, nejvyšší pov. rychlost 100km/h, 13 Pin zásuvka. Doklady karavanu jsou Německé a je možné přihlásit. Doprava je možná po domluvě zařídit.
    Karavan extra prostorný, vhodný na pevné stání jako chata, mobilní dům, mobilheim, dům na kolech, karavan do kempu, karavan pro rybáře, ubytování na stavbu při rekonstrukci bytu. Vhodný je samozřejmě také na výlety díky stabilitě podvozku dvou náprav a nájezdové brzdy.
Postele oddělené uličkou a posuvnými dveřmi
TV stolek s lampou
Toaleta Thetford
Rozkládací sezení na spaní
Lednice
Mikrovlná trouba
Hekki okno