Karavan Knaus Azur+Solar

Rok výroby 1984 váha 1300 kg

Lednice, sporák, dřez

Toaleta Thetford, umyvadlo

Karavan 4-5 osob

Plynové topení Trumatic s rozfukem

Solární panel + baterie

Cena: 135 000,-Kč

Karavan Knaus Azur+ Solar

  • Karavan velký, vhodný na pevné stání, na pozemek, na zahradu, do kempu, místo chaty, mobilní dům. Je pro 5 osob v zajímavém a praktickém uspořádání a je nezávislý díky solárnímu systému. Vybavený lednicí v trojkombinaci, dřezem, sporákem, topení Trumatic s rozfukem teplého vzduchu po celém karavanu, s čerpadlem a nádrží na vodu. Toaleta přenosná, umyvadlo s velkými zrcadly. V přední části karavanu je velké letiště s úložnými prostory a na zádi rozkládací sezení do U. Nechybí sítě proti hmyzu v oknech a termorolety. Kompletní celouzavíratelný předstan s tyčemi. Nezávislost karavanu zajištuje solární panel, regulátor, baterie Bosch 95aH. Karavan je pojizdný, hezky se táhne. Ideální místo chaty která se dá kdykoliv zapřáhnout a přemístit. Doklady karavanu České s platnou TK.Karavan je možné po domluvě odvézt na Váš pozemek.
  • Technická data:váha karavanu je 1300Kg maximální, celková délka karavanu je 6960, šířka 2180 a výška 2530mm, R.V.:1984.
  • Karavan extra prostorný, vhodný také na pevné stání jako chata, mobilní dům, mobilheim, dům na kolech, ubytování na stavbu při rekonstrukci bytu a další.
Velká postel s úložným prostorem
Sezení do U je rozkládací na spaní
Toaleta s přenosným WC
Solární regulátor
Sezení do U je rozkládací na spaní
Sezení do U je rozkládací na spaní
Nádrž na vodu
Solární panel