Karavan LMC 730

Rok výroby 1988 váha 1800 kg

Lednice, sporák, dřez

Toaleta keramická, umyvadlo s napojením na tlakovou vodu

Karavan 4-5 osob

Plynové topení Trumatic s rozfukem

Hliníková střecha s plachtou

Cena: 139 000,-Kč

Karavan LMC 730

  • Karavan na zahradu, vhodný na pevné stání, na pozemek, do kempu, místo chaty, mobilní dům, není potřeba stavební povolení. Je pro 5 osob v zajímavém a praktickém uspořádání. Vybavený lednicí v trojkombinaci, dřezem, sporákem, topení Trumatic s rozfukem teplého vzduchu po celém karavanu, s čerpadlem a nádrží na vodu. Toaleta klasická keramická, umyvadlo napojeno na tlakovou vodu. V přední části karavanu je velká postel s matrací a na zádi rozkládací sezení do U. Nechybí sítě proti hmyzu v oknech a termorolety. Karavan je pojizdný, hezky se táhne. Ke karavanu je hliníková střecha s celtou v hezkém stavu v ceně 2000Eur. Ideální místo chaty která se dá kdykoliv zapřáhnout a přemístit.Karavan je možné po domluvě odvézt na Váš pozemek.
  • Technická data:Rok výroby 1988,váha karavanu je 1800Kg maximální, celková délka karavanu je 8795, šířka 2485 a výška 2575mm. Doklady karavanu jsou Německé.
    Karavan extra prostorný, vhodný na pevné stání jako chata, mobilní dům, mobilheim, dům na kolech, ubytování na stavbu při rekonstrukci bytu a další.
Velké letiště
Boční sezení
Boční sezení
Sezení do U je rozkládací na spaní
Boční sezení
Ohřev vody