Camp Vranovská pláž

Lokalita, kde se nachází jeden z nejatraktivnějších kempů. Vranovská přehrada je jedna z nejteplejších a nejčistších přehrad v České republice. Kemp nabízí různé typy ubytování. Připraveno je 80 míst pro karavany také s el. přípojkou.

Adresa: areál campingu Vranovská pláž, 671 02 Šumná 
www.vranovska-plaz.cz

Camp Bítov- Vranovská přehrada

Kemp se nachází ve velmi příjemném místě a obepíná jednu ze zátok Vranovské přehrady ve 100 m hlubokém údolí. Je nazýván také jako Moravský Jadran. Je to kraj lesů, vod a strání, kraj slunce a perlivého vína.

Adresa: Bítov 64, 671 10 Bítov 
www.camp-bitov.cz

Autokemp Merkur Pasohlávky

Uzavřený areál kempu se dvěma vodními lagunami se rozkládá na břehu horní Novomlýnské nádrže. Obě mají písčito-travnaté pláže a pozvolný vstup do vody, což je vhodné zejména pro rodiny s malými dětmi a také díky akvaparku Aqualand Moravia sousedíci s kempem. Jedna z nejlepších lokalit  pro Windsurfing  a Kiteboarding . Přímo v kempu se nachází vodní vlek – Wakeboarding. Okolí kempu je protkáno cyklistickými stezkami. Přímo z kempu je možné se napojit na turistické trasy, které nás dovedou až na Pavlovské vrchy a příjemně dotvářejí okolní krajinu kempu.

Adresa: Pasohlávky 114 E 
www.kemp-merkur.cz

Autokemp SEDMIHORKY

Autocamp Sedmihorky je rozložen při úpatí hruboskalského skalního města v pomyslném srdci chráněné krajinné oblasti Český ráj. Součástí kempu je rybník s písčitou pláží, vhodný ke koupání i rybolovu, sportovní a dětská hřiště, minigolf, ohniště, farma s domácími zvířaty a další. K dispozici je pro ubytované hosty úschovna kol (10,- Kč/kolo/noc), půjčovna elektrokol, kol a lodí, stolní tenis, nejrůznější potřeby od sportovních přes tábornické až po skákací boty. K dispozici je zde 70 míst pro karavany včetne elektrické přípojky.

Adresa: Autocamp Sedmihorky 72, 511 01 Turnov 
www.campsedmihorky.cz

ZOO DVŮR KRÁLOVÉ – SAFARI KEMP

Tento kemp nabízí netradiční a stylové ubytování v Safari kempu, kde jsou stání pro karavany, apartmány nebo bungalovy.  Velký zájem je o atypické ubytování ve stanech v kurunách stromů. Přímo z oken svého karavanu nebo bungalovu lze pozorovat africká zvířata. Kemp je vybaven Wifi, venkovním bazénem s vířivkou, dětským hřištěm, sociálním zařízením a sezónním bufetem.

Adresa: Štefánikova 1029, Dvůr Králové 
www.safarikemp.cz 

Rekreační středisko a kemp Baldovec

Kemp, autokemp a rekreační středisko Baldovec se nachází na území Moravského krasu, jen pár kilometrů od propasti Macocha. Pro hosty, kteří rádi tráví svůj čas přímo pod širým nebem, nabízí plochu 40 000 m2 – včetně možnosti pronájmu elektrické přípojky.
Centrum je situováno v malebném údolí Bílé vody, obklopeno hlubokými lesy a panenskou přírodou. Díky výběru volnočasových aktivit získá vaše dovolená jiný rozměr.

Adresa: Baldovec 319, 798 61 Rozstání 
www.baldovec.cz

Camping Rožnov pod Radhoštěm

Camping Rožnov se nachází na úpatí hory Radhošť v překrásné přírodě na území CHKO Beskydy. Turistická trasa vedoucí na Radhošť začíná přímo u campingu. Vrchol Radhoště je od campu vzdálen jen 8 kilometrů, Pustevny pak kilometrů 10.
Pro turisty mířící do Rožnova pod Radhoštěm je Camping Rožnov ideální volbou pro dovolenou v Rožnově pod Radhoštěm. Díky své poloze budete mít Valašsko v okolí Rožnova pod Radhoštěm jako na dlani. Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se nachází jen půl kilometru od campingu. Ve stejné vzdálenosti je také Jurkovičova rozhledna. Cyklostezka údolím Bečvy vede přímo kolem kempu. Rodiny s dětmi využijí prostorný areál campingu. Pro milovníky klasického kempování je připravena plocha pro umístění stanů a karavanů s elektrickými přípojkami a kompletním sociálním zařízením.

Adresa: Radhošťská 940, Rožnov pod Radhoštěm 756 61 
www.camproznov.cz

Camping Olšina-Lipno

Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno. Areál kempu s rozlohou 4,5 ha je uspořádán do teras a částečně je pokryt stromovím. Kemp disponuje vlastní pláží a je obklopen krásnou šumavskou přírodou.
Pro Váš pobyt si můžete zvolit z následujících možností ubytování – 180 kempových míst, 15 malých chatek se společným sociálním zařízením a 6 velkých chatek s vlastní koupelnou (WC, sprcha, umyvadlo) a kuchyňkou.
Camping je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Je zde přísně dodržován noční klid.

Adresa: 382 23 Černá v Pošumaví
http://www.campingolsina.cz