Autokemping Slnečné Jezera Senec

Areál Slnečných jezer v Senci se nachází na hlavním jízdním tahu Bratislava – Trnava, približne 25 km od Bratislavy. Patří mezi nejznámnější a nejnavštěvovanější rekreační střediska letní turistiky na Slovensku. Vodní plocha jezer vznikla sloučením pěti vodních celků do jednoho s rozlohou 116 ha. Areál je rozdělený na jižní a severní stranu. Na obou stranách se nachází síť hotelů a penzionů, a množství stravovacích zařízení ne jen hotelového, ale i bufetového typu, a množství možností sportovního vyžití (volejbalové a tenisové kurty, dětské hřiště, půjčovna sportovních potřeb – čluny, vodní kola, tobogány,…). Na severní straně se nachází prostorný stanový kemp s kapacitou 900 míst a Aquapark. Na jižní straně se nachází karavanový kemp s kapacitou 200 míst.

Adresa: Námestie 1. mája 53/4, 903 01 Senec, Slovensko 
www.slnecnejazera.eu

Mara CAMPING / ATC Liptovský Trnovec

ATC Liptovský Trnovec se nachází na břehu přehrady Liptovská Mara, která je největší vodní nádrží na Slovensku. Leží v nádherné scenérii Nízkých Tater. Je oblíbeným místem pro milovníky vodních a outdoorových sportů. Nabízí dokonalé podmínky pro jachting a windsurfing, možnost rybolovu, vyhlídkových plaveb lodí, cyklotúry, turistiku a spousta dalších možností. Je zde celkem 100 karavanových stání včetně přípojka el. energie.

Adresa: Liptovský Trnovec 22, Slovensko 
www.maracamping.sk

Caravan kemp Dunajská Streda

Kemp se nachází 100 metrů od termálního koupaliště. V kempingu je možnost umístnění vlastních stanů a karavanů. Obytné auta mají k dispozici prostorné parkovací boxy kousek od branky do termálů. Pro hosty jsou  nově vybudované toalety a sprchy.  V kempu je možné grilovat a posedět u ohně u jezera, které je jeho  součástí. Tip pro milovníky zvířat-pejsci v kempu jsou povoleni za příplatek 4 Eur za den.
Z kempu je možné navštívit, kromě památek a termálního koupaliště přímo v Dunajské Střede, vodné dílo Gabčíkovo (15 km), Čuňovo (15 km, dráhy na vodní slalom), hlavní město Bratislavu (50 km) a další města.

Adresa: Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda

http://www.thermalpark.sk/

Camping u Svätého Urbana v Podhajské

je jediný 4 hvězdičkový kemp na Slovensku nacházející se nad známým termálním koupalištěm v Podhájské, jedná se o moderně řešený kemp. Termální koupaliště Podhájska poskytuje návštevníkům možnost oddychu a rekreace jak v letním, tak v zimním období. V letní sezóně je návštěvníkům k dispozici devět bazenů a tobogánů. Součástí termálního koupaliště je i nově otevřené Wellness centrum Aquamarin.

Adresa: Termálna 494,5 941 48 Podhájska, Slovensko
http://podhajskalazne.cz/