Termální kemp Bükfürdő

Termální léčebný kemp Bükfürdő se nachází v krásném přírodním prostředí. Kemp s celoročním provozem, který je v těsném spojení s lázněmi, disponuje 166 parkovacími místy. Obyvatelé kempu mají možnost vstupu na území léčebných lázní a koupaliště, jejich služeb mohou využívat několikrát denně. V moderně vybaveném zařízení lze nalézt kuchyni, zajišťující možnost přípravy jídel, pračku a sušičku, přípojky elektrického proudu, moderní sociální příslušenství.

Adresa: H – 9740 Bük, Termál krt. 2/A.

https://www.bukfurdo.hu/cs/

Termální kemp Pápa

Nachází se v blízkosti zámecké zahrady. K dispozici je také kavárna, barbecue, sportovní hřiště a dětské hřiště, dále sportovní zařízení a půjčovna kol. Na návštěvníky čekají výlety a různé organizované programy. 204 karavanových stání o velikosti 100m2. Thremální koupalište, procedury, velký plavecký bazén, parní lázeň, saunový svět. V okolí hrad Sceznek, město Gyor, hrady Nádasdy a Suneg. Zoologická zahrada Kálmána Kittenbergera.

Adresa: 8500 Pápa Várkert u.7.

http://www.thermalkemping.hu

Termální kemp Sárvár

Kemp se nachází v západním Maďarsku, v půvabném městečku Sárvár. Kemp je otevřený po celý rok a je v přímém kontaktu s lázeňským a wellness centrem Sárvár, takže v tuto chvíli poskytujeme volný vstup pro všechny hosty do lázeňského komplexu. Toto zařízení je ideálním místem pro léčebné nebo rodinné prázdniny. Jezera, která se nachází v bezprostřední blízkosti kempu nabízejí mnoho volnočasových aktivit (plavba lodí, rybaření, piknik, dětské hřiště, zimní bruslení). Tiché, klidné prostředí termálního kempu nabízí skvělou příležitost k relaxaci a rodin né dovolené. Široká nabídka lázeňských a wellness služeb, kulturní a přírodní krásy Sárváru dávají návštěvníkovi nezapomenutelný zážitek.

Adresa: H-9600 Sárvár, Vadkert u. 1.

http://www.thermalcamping.com/sarvar