Kemp West Vídeň

Kemp ležící kousek od centra Vídňe a přitom svou lokalitou vyhledáváný díky klidnému místu u lesa a nedaleko řeky Dunaj. Dobrá dostupnost hromadné dopravy je vhodná kdo nechce prohlídku Vídně řešit autem. Hezké sociální zázemí v kempu, bezprostřední napojení na turistické stezky a cyklostezky. Kemp má místa pro karavany, stany a bungalovy.

Adresa: Hüttelbergstraße 80, 1140 Wien

http://www.campingwien.at/

Camping Ötztal- Arena

Kemp se nachází uprostřed Ötztalu, v nadmořské výšce 1050 m, jedná se o 4hvězdičkový kemp umístěný na centrální, krásné louce požehnané pokojem a spoustou slunce, který je celoročně otevřený. Tento kemp na úpatí největšího vodopádu v Tirolsku již více než 25 let provozuje rodina Krismer a je vybaven veškerým komfortem, který by mohl host požadovat bez ohledu na to, jaká sezóna je. Kemp je idelální výchozí bod pro všechny aktivity, které Ötztal nabízí. V oblasti “URKRAFT UMHAUSEN” najdete prakticky všechno během pouhých 5 minut chůze: prehistorické muzeum – vesnice Ötzi, největší, osvětlený vodopád v Tyrolsku s ferratou – vodopád Stuibenfall a přírodní koupaliště.

Adresa: Camping Ötztal Arena Mühlweg 32 Plz / Ort: 6441 Umhausen

http://oetztalcamping.com/

Camp Mondsee Land

s tímto kempem uslyšíte trávu růst, idylický klid, louky, lesy a hory všude, kam se podíváte. Kemp MondSeeLand je známý svou “přirozenou” rekreační hodnotou. Nachází se daleko od hektického shonu u jezera, je to klidné místo uprostřed přírody. Kemp, který je umístěn je v srdci Salzburska je vhodný pro milovníky přírody. Děti se zde mohou toulat dobrodružným Robinsonským údolím, mohou prozkoumat mnoho tajemných skrýšek a přístřešků. Pro návštěvníky je zde připravena možnost grilovat u otevřeného ohně, kde si mohou ugrilovat ryby, které si chytí v rybníku v kempu. Takže i pro rodiče je dovolená určena k rekreaci.

Adresa: CAMP MondSeeLand KG
Punzau 21
A-5310 Mondsee/Tiefgraben, Salzkammergut

http://www.campmondsee.at/de/

Jezero Achensee

Je to největší jezero Tyrolska. Vyznačuje se rájem pro surfaře, jachtaře a také potápění zde má své místo. Jezero obepíná 250 km cyklotras všech stupňů obtížnosti. Je zde kolem 13 půjčoven s elektrokoly. Velkou oblibu má lezení po krásných horách. Začít se může v lesním lanovém centru a postupně pak skusit nějakou ferratu v pohoří Rofan. Za Top je považován lezecký chodník 5 vrcholů u Achensee s délkou 2km nejdelší v Rakousku.

Adresa:
Achenseestraße 63

https://www.achensee.com/