Naším cílem je pronájem karavanů tak, aby byl zákazník spokojený. Pronajímáme  vybavené karavany, které Vám umožní poznat místa kde jste ještě nebyli případně příjemně strávit prodloužený víkend na vašich cestách. Karavany pronajímáme na dovolenou, k moři, na ryby, na prodloužené pobyty, do termálních lázní, na sportovní akce, ale také na komerční akce jako je pronájem karavanu na veletrhy a výstavy. V zimním období jsou karavany využívány na prodej Vánočních kaprů, prodej Vánočních stromků a lyžařské pobyty.

Zajišťujeme dovoz a prodej karavanů z Holandska a Německa. V případě zájmu o karavan nás neváhejte kontaktovat. Karavany vykupujeme a je možný i protiúčet vašeho starého karavanu.

Novinkou je nabídka pronájmu elektrokola.

Karavany velice často využívají rodiny s dětmi na dovolenou k Novomlýnským nádržím kde je spousta atrakcí jako je Wakeboarding v areálu kempu a Aqualand Moravia. Karavan je možné za poplatek dopravit přímo do areálu kempu na Vaše zamluvené místo.

Hojně také karavany využívají rybáři na Tovačovská jezera, díky blízké dostupnosti naší půjčovny. Karavany po vzájemné dohodě dopravíme na Vámi vybrané místo u rybníka, provedeme zaparkování a stavbu předstanu.

[border color=“#dbdbdb“ style=“solid“ size=“1px“ margin=“28px“]