Karavan Dethleffs Summer 530

Cena 1800,- Kč/den

Sprcha, toaleta Thetford

Lednice, sporák, dřez, plynové topení

5 osob, palandy pro děti

Předstan, markýza

Síťky proti hmyzu

Karavan Dethleffs Summer 530

Nově pronajímáme

  • Karavan pro 5 osob R.V.:2002, váhy 1170/1400Kg v rozložení sezení na zadní straně karavanu je do tvaru U a je rozkládací na spaní. V přední části jsou dvě dětské palandy a posezení které je hned vedle a je též rozkládací.
  • Výbavený je lednicí Dometic v trojkombinaci-plně funkční na plyn, tříplotýnkový sporák a dřez, el.bojler na teplou vodu se sprchou, plynové topení Trumatic s rozfukem, nádrž na vodu integrovaná. Hekki okno, šatní skříň, termorolety, síťky proti hmyzu i dveřní síť. Široký box na plyn na dvě bomby, servisní dvířka z boku karavanu pro snažší uložení věcí, toaleta Thetford se sprchou.
  • Nájezdová brzda a stabilizátor AL-KO, 13 PIN zásuvka.
  • Technická data: Váha karavanu je 1170/1400Kg maximální, celková délka karavanu je 7600, šířka 2320 a výška 2500mm.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Booking resource does not exist. [ID=17]
Velké sezení je rozkládací na spaní
Lednice Elektrolux
Sporák
Dřez
Toaleta Thetford
Výsuvná sprcha
Dětské palandy
Boční rozkládací sezení
Plynové topení Trumatic

Přehled

  • Spaní: pro 5 osob, dvě palandy pro děti, rozkládací velké sezení do U, vedle palandy rozkládací boční sezení pro osobu.
  • Vybavení: Plynové topení s rozfukem, lednice trojkombinační, tříplotýnkový sporák, dřez, sprcha, toaleta Thetford. Možnost zapůjčení předstan s pochozovou celtou nebo markýzu Fiamma.
  • Technická data: Váha karavanu je 1170/1400Kg maximální, celková délka karavanu je 7600, šířka 2320 a výška 2500mm. Karavan má nájezdovou brzdu se stabilizátorem AL-KO a 13 pólovou zástrčku na elektřinu.