Karavan Frankia 540

Cena 950,-Kč/den

Toaleta s přenosným WC

Plynové topení Trumatic s rozfukem

Spaní pro 4-5 osob

Lednice, sporák, dřez

Karavan Frankia 540

  • Prostorný a lehký karavan pro čtyři osoby s váhou 1200kg. Velká pevná postel a na zádi sezení do U. Výbava lednice, sporák, dřez, toaleta s umyvadlem, plynové topení Trumatic s rozfukem, led bodové osvětlení. Prostorná šatní skříň. Kompletní a zcela nový předstan Berger Lago s tyčemi, bezpečnostní zámek dveří . Nájezdová brzda AL-KO AKS 1300 nová, 13PiN zástrčka.
  • Tech.data: celk. délka 6600mm, šířka 2200mm, výška 2500mm, váha 1200kg.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Načítá se kalendář...
- Dostupné
22
- Rezervováno
22
- Čekající

Jméno a příjmení *:

Adresa *:

Email *:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Detaily:

 

Postel napříč
Kuchyňská linka
Lednice
Sporák
Plynové topení
Šatní skříň
Rozkládací sezení do U na spaní
Přenosná toaleta

Přehled

  • Spaní je určeno pro 4-5 osob. Na zadní straně velké sezení do tvaru U je rozložitelné na postel, v přední části postel napříč.
  • Vybavení: Plynové topení s rozfukem, lednice v kombinaci plyn a elektrika, plynový tříplotýnkový sporák, dřez, nádrž na vodu, toaleta Thetford.
  • Technická data: Váha karavanu je 1170/1200 Kg maximální, celková délka karavanu je 6600, šířka 2200 a výška 2500mm. Karavan má nájezdovou brzdu, stabilizátor  a 13 pólovou zástrčku na elektřinu.

Tip: Karavan je vhodný pro nenáročné zákazníky nebo rodiny s více dětmi pro cestování pouze po České Republice. Karavan je staršího data výroby a nemá el.bojler na teplou vodu. Hojně se využívá na ubytování v kempu Merkur v Pasohlávkách, v místech kde není dostupné ubytování. Rybaření, moto závody, veletrhy a výstavy, Promo akce, natáčení filmů a další.