Obytné auto Fiat Ducato Elnagh

Cena 2990,- Kč / den

Koupelna se sprchou na teplou vodu, WC, plynový bojler

Síťky proti hmyzu, markýza

Klimatizace motorová a kabinová

6 osob na jízdu i spánek

Lednice v trojkombinaci, dřez se sporáken, topení na propan-butan a nezávislé naftové

Televize a satelit

Pronájem obytného auto Fiat Ducato Elnagh 2.3JTD.

Umožňuje jízdu a spaní pro šest osob. Na zádi jsou dvě palandy nad sebou, uprostřed je sezení pro čtyři osoby s možností rozložení na spánek a v alkovně do které se pohodlně nastoupí pomocí žebříku se vyspí další dvě osoby. Vybaveno je plynovým topením Truma s rozfukem a nezávislým naftovým topením Planar 44D. Klimatizace je motorová a stropní na 220V. Kuchyňka je vybavena dřezem na umývání nádobí, tříplotýnkovým vařičem, lednicí Dometic Powerfridge. Voda je ohřívána plynovým bojlerem. Toaleta má otočný záchod, umyvadlo, zrcadlo, skříňky na osobní hygienu. Vedle toalety na zádi je sprchový kout s teplou vodou. Auto je vybaveno televizí Hyundai s anténou a satelitem. Vnitřní osvětlení bodová Led světla, která jsou napájeny z kabinové baterie dobíjené měničem napětí. Pro cyklisty má auto držák na kola a je vybaven také výsuvnou markýzu. K auto je standartně půjčován kempový set čtyř židlí, skládacího stolku a pochozové celty do prostroru kde je markýza.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Načítá se kalendář...
- Dostupné
22
- Rezervováno
22
- Čekající

Jméno a příjmení *:

Adresa *:

Email *:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Detaily:

 

Rozkládací sedačky
Alkovna s prostorným spaním
Jídelní stůl
Dřez
Lednička
Sporák
Toaleta
Umyvadlo
Palandy
Topení
Sprcha

Přehled

 • Spaní:  je určeno pro 6 osob. Na zádi dvě palandy, uprostřed sezení pro čtyři osoby s možností rozložení na spánek a nad kabinou alkovna pro dvě osoby.
 • Výbava: plynové topení Trumatic s rozfukem, nezávislé naftové topení Planar 44D, klimatizace motorová a klimatizace stropní na 220V,  lednice Elektrolux, tříplotýnkový sporák, nerez dřez, plynový bojler na teplou vodu, televize Hyundai se satelitem. Toaleta Thetford se sprchou. Nádoba na čistou vodu je na 100litrů, odpadní také 100litrová. Box na dvě plynové láhve propan-butanu napojené přes regulátor tlaku plynu Duo Control. Držák na kola a markýza. Po složení spodní palandy vznikne prostorná garáž na levé zadní straně. Obytné auto je pojištěno havarijní pojistkou se spoluúčastí 5% a také na případnou poruchu vozidla.
 • Technická data:

  Motor: 2.3 JTD, 5rychlostí

  Provozní hmotnost: 2800kg a maximální je  3400kg

  Délka: 6500, šířka 2300 a výška 3070mm

   Nejvyšší povolená rychlost: 145km/h

   K řízení auta stačí řidičské oprávnění skupiny B