Obytné auto Bürstner Argos Time 660

Cena 3000,-Kč/den

Samostatná sprcha  a WC Thetford

Lednice Dometic, plynový sporák, dřez.

Síťky proti hmyzu, markýza

Klimatizace motorová

6 osob jízda, 6 spánek

Nezávislé plynové topení Truma Combi 6 s ohřevem vody.

Multimediální rádio XZENT s navigací a couvací kamera

Držák na tři kola Thule, tažné zařízení.

Pronájem obytného auto Bürstner Argos Time 660 s motorem 2.3Mjet/148k

Umožňuje jízdu a spaní pro 6 osob. Na zádi jsou dvě palandy nad sebou, uprostřed je sezení pro čtyři osoby s možností rozložení na spánek a v alkovně do které se pohodlně nastoupí pomocí žebříku se vyspí další dvě osoby. Vybaveno je plynovým topením Truma Combi 6 sohřevem vody. Klimatizace je motorová. Kuchyňka je vybavena dřezem na umývání nádobí, tříplotýnkovým vařičem, lednicí Dometic se samostatným mrazákem. Toaleta má otočný záchod, umyvadlo, zrcadlo, skříňky na osobní hygienu a sprchu. Auto je vybaveno multimediálním rádiem XZENT s navigací a couvací kamerou. Vnitřní Led osvětlení,  je napájeno z kabinové baterie dobíjené měničem napětí. Pro cyklisty má auto držák na tři kola a je vybaven také výsuvnou markýzou THULE. K autu je standartně půjčován kempový set čtyř židlí, skládacího stolku a pochozové celty do prostroru kde je markýza.

K autu je standartně půjčován kempový set čtyř židlí Berger, skládacího stolku a pochozové celty do prostroru kde je markýza. Vůz je půjčován s plnou nádrží a vrácí se také s plnou nádrží nafty. Dále se dvěma plnými plynovými láhvemi Propanu, s plnou nádrží užitkové vody, chemie v toaletě značky Thetford a s prostěradli na postelích.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Načítá se kalendář...
- Dostupné
13
- Rezervováno
13
- Čekající

Jméno a příjmení *:

Adresa *:

Email *:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Detaily:

 

Rozkládací sezení pro 4 osoby s možností spánku
Spaní v alkovně
Lednice Dometic s mrazákem
Tříplotýnkový sporák na plyn
Dřez na oplach nádobí
Sprcha
Otočná toaleta
Boční posez
Palandy v zádi
Ovládací panel
Šatní skříň

Přehled

 • Spaní:  je určeno pro 6 osob. Dvě osoby v alkovně, uprostřed rozkládací sezení na spaní pro dvě osoby a na zadní stěně dvě palandy pro dvě osoby.
 • Výbava: plynové topení a ohřev vody Truma Combi 6, klimatizace motorová,  lednice Dometic s mrazákem je v trojkombinaci a funguje na plyn na elektřinu nebo na 12V. Tříplotýnkový sporák, nerez dřez na oplach nádobí, multimediální rádio s navigací, couvací kamera, tempomat. Toaleta Thetford a sprcha. Nádoba na čistou vodu je na 125litrů, odpadní je 100 litrová. Dvě plynové láhve propan-butanu s možností použití za jízdy díky Duocontrolu. Držák na tři kola a markýza Thule Omnistor. Spodní palanda na zadní auta je skládací a po zvednutí nahoru vznikne prostorná garáž pro případné uložení skůtru, kola nebo lyží. Tažné zařízení vhodné na tažení člunu nebo lodě. Obytné auto je pojištěno havarijně se spoluúčastí 10% minimálně však 10 tisíc Kč a také na případnou poruchu vozidla.
 • Technická data:

  Rok výroby: 2016

  Motor: 2.3 MJet, 150k, 6rychlostí, nafta

  Provozní hmotnost: 3080 kg a maximální je  3500kg

  Délka: 6600, šířka 2300 a výška 3150mm

  Tažné zařízení na 2 tuny

  Nejvyšší povolená rychlost: 130km/h

   K řízení auta stačí řidičské oprávnění skupiny B