Karavan Sprite 390 Super

Cena 1500,- Kč/den

Toaleta Thetford

Síťky proti hmyzu

4 osoby

Lednice, sporák, dřez, plynové topení

Trakční baterie s nabíječkou

Karavan Sprite 390 Super – v rozložení pevná postel a rozkládací sezení

Pronájem karavanu Sprite 390 pro dvě dospělé a dvě děti rok výroby 1999. Karavan má vysokou matraci na přídi a rozkládací sezení vzadu na straně. Karavan je vybaven lednicí Elektrolux, plynové topení Trumatic , dřezem na umývání nádobí, tříplotýnkovým vařičem a baterií na 12V. Toaleta Thetfford je v zadní části karavanu a má sklopné umyvadlo a zrcadlo se skříňkami. Karavan má dva celouzavírací předstany s tyčemi a pochozovou celtou, které je možné dopůjčit.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Načítá se kalendář...
- Dostupné
22
- Rezervováno
22
- Čekající

Jméno a příjmení *:

Adresa *:

Email *:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Detaily:

 

Vysoká matrace
Rozkládací sezení
Toaleta Thetford
Lednice Elektrolux
Sporák
Rozložené sezení na postel
Plynové topení Trumatic

Přehled

  • Spaní je určeno pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Pevná postel a rozkládací sezení na boku
  • Vybavení: Plynové topení, lednice v kombinaci plyn a elektrika, tříplotýnkový sporák, dřez, toaleta Thetford, nádrž na vodu, bojler na teplou vodu není, okenní síťky a termorolety. Ke karavanu je možnost si zapůjčit předstan, který oceníte v letních měsících a slouží jako vaše prodloužená kuchyně karavanu. Karavan je nezávislý díky trakční baterii s nabíječkou a tím pádem je možné s ním kempovat na divoko v přírodě.
  • Technická data: Váha karavanu je 745/1000 Kg maximální, celková délka karavanu je 5540, šířka 2130 a výška 2500mm. Karavan má nájezdovou brzdu, stabilizátor  a 13 pólovou zástrčku na elektřinu. K tažení karavanu stačí řidičské oprávnění skupiny B.