Vila Španělsko San Pedro del Pinatar

Cena 160,- Euro/den

3 x sprcha,3 x ložnice

Klimatizace v celé vile

Bazén součástí vily

6 osob

Lednice,mikrovlnka, sporák, dřez, pračka, sušička, žehlička, kávovar

WIFI, Vodafone TV-České programy

Osobní auto Škoda Fábie přistavené na letišti v Alicante je v ceně

Vila Španělsko San Pedro del Pinatar

  • Popis

Pronájem zcela nově postavené vily ve Španělsku nedaleko u moře. San Pedro del Pinatar je malé městečkova provincii Murcia v jihovýchodním Španělsku. Nachází na severním konci středomořského pobřeží Murcie, na pobřeží Costa Cálida a hraničí s provincií Alicante. Je velmi oblíbené letovisko (23.000 obyvatel) ležící na březích laguny Mar Menor, která je nazývána „španělské Mrtvé moře“. Specifické klimatické podmínky, vysoký počet slunečních dní během roku a vysoká slanost vody umožňují ukládání léčivého bahna v Laguně již po staletí. I vy si tady můžete vyzkoušet zdarma blahodárné účinky tohoto bahna, které se nanáší přímo na tělo v tenké vrstvě ze dna laguny. Tato přírodní léčba se jmenuje talasoterapie a je uznávanou metodou využívající moře a jeho bohatství k léčení lidského těla. Tyto bahenní koupele mají velmi prospěšné vlastnosti především na revmatické a kožní onemocnění (vyrážky a akné). Nedaleko je přírodní park Salinas de San Pedro kde je ráj plameňáků.

  • Doprava

Letecky se do Španělska dostanete z Vídně nebo Pardubic přímím letem za 2.5hodiny do Alicante. Na letišti v Alicante budete mít k dispozici auto Škoda Fabia s plnou nádrží-vrací se opět s plnou nádrží paliva. Cesta z letiště trvá autem necelých 40 minut a pomocí navigace v autě vás navede přímo k vile. Auto Vám bude sloužit po celou dobu pobytu. Moře je necelých 15 minut pěšky. V ulici zastavuje v časových intervalech vláček, který Vás dopraví k moři. Nedaleko je i půjčovna kol.

  • Vybvení domáconsti

Nově postavená vila je komplet klimatizovaná. Součástí je menší bazén. Vnitřní výbava zahrnuje lednici, mikrovlnku, pračku, sušičku, kávovar.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Booking resource does not exist. [ID=23]
Kuchyně
Televizor
Schodiště
Ložnice v horní části
Gauč ve spodní části
Sprcha
Sprcha
Bazén
Zde je Vila

Pronájem karavanu v Chorvatském Rabacu

Pronájem soukromé vily Španělsko