Karavan Wilk De Luxe 545

Cena 1500,-Kč/den

Koupelna s WC a umyvadlem

Plynové topení Trumatic s rozfukem

Spaní pro 5-6 osob

Lednice, sporák, digestoř, dřez

Karavan Wilk De Luxe 545

Karavan pro 5-6 osob s palandami na přední straně a postelí která se rozloží ze sezení vedle. Na zadní straně je velké rozkládací sezení do tvaru U rozložitelné na postel. Karavan je vybaven lednicí Elektrolux, plynové topení Truma s rozfukem teplého vzduchu po karavanu , dřezem na umývání nádobí a tříplotýnkovým sporákem. Toaleta se záchodem Thetford.

Rezervace

*Pro Vaši úspěšnou rezervaci nyní označte všechny vaše požadované dny!

Načítá se kalendář...
- Dostupné
14
- Rezervováno
14
- Čekající

Jméno a příjmení *:

Adresa *:

Email *:

Telefon:

Dospělí: Děti:

Detaily:

 

Palandy pro děti, spodní je i pro dospělou osobu
Rozkládací sezení na postel pro jednu osobu
Sezení do U je rozkládací na spaní
Kuchyň
Šatní skříň
Toaleta
Umyvadlo
Rozložená postel
Větrací okno
Lednice
Tříplotýnkový sporák
Nerez drřez
Plynové topení s rozfukem

Přehled

  • Spaní je určeno až pro 5-6 osob. Palandy pro dvě děti, vedle paland sezení s možností rozlození na postel, na zadní straně velké sezení do tvaru U je rozložitelné na postel.
  • Vybavení: Plynové topení s rozfukem, lednice v kombinaci plyn a elektrika, plynový tříplotýnkový sporák, dřez, digestoř, nádrž na vodu, toaleta Thetford.
  • Technická data: Váha karavanu je 1170/1500 Kg maximální, celková délka karavanu je 7575, šířka 2300 a výška 2525mm. Karavan má nájezdovou brzdu, stabilizátor  a 13 pólovou zástrčku na elektřinu.

Tip: Karavan je vhodný pro nenáročné zákazníky nebo rodiny s více dětmi pro cestování pouze po České Republice. Karavan je staršího data výroby a nemá el.bojler na teplou vodu. Hojně se využívá na ubytování v kempu Merkur v Pasohlávkách, v místech kde není dostupné ubytování. Rybaření, moto závody a jiné komerční akce.